Buradasınız

31. Vergi Haftası Kutlamaları

31. Vergi Haftası Kutlamaları

31. Vergi Haftası Etkinlikleri Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başladı.

Vergi Dairesi Başkanımız Ayhan YAMAN Personelimizin 31. Vergi Haftasını Kutladı.

31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin AKSOY makamında ziyaret edildi

31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir BÜYÜKAKIN makamında ziyaret edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Körfez Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Gebze Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet tarafından 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ makamında ziyaret edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Koruma Klor Alkali San. ve Tic. A.Ş.'ni ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

27-28 Şubat 2020 Tarihleri Arasında Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Konferans Salonunda Yeşilay İşbirliğiyle Teknoloji Bağımlılığı Konulu Seminer Düzenlendi