Buradasınız

29. Vergi Haftası Etkinlikleri

29. Vergi Haftası Etkinlikleri

28. Vergi Haftası Etkinlikleri Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başladı.

Vergi Dairesi Başkanımız Halil İbrahim TEMİZ ve Grup Müdürlerimiz Mustafa KÜÇÜKBALKAYA, İskender BAHÇEBAŞI ve Levent ŞENSOY tüm Personelimizin 28. Vergi Haftasını Kutladı.

28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU makamında ziyaret edildi

28 Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim KARAOSMANOĞLU makamında ziyaret edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Körfez Ticaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Gebze Tcaret Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

Vergi Dairesi Başkanımız ve beraberindeki heyet 28. Vergi Haftası Etkinlikleri kapamında Kocaeli Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladılar.

28. Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında, İlimiz 2015 Vergilendirme Dönemi Gelir ve Kurumlar Vergisi Rekortmenleri İş Yerlerinde Vergi Dairesi Başkanımız, Grup Müdürümüz ve İlgili Birim Müdürleri Tarafından Ziyaret Edildi ve Vergi Rekortmeni Mükelleflerimize Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL tarafından imzalanan Gelir İdaresi Başkanlığınca Gönderilen Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi.

Mükellef Hizmetleri Usul Müdürlüğü tarafından Muammer Dereli Fen Lisesi, Mehmet Akif Ortaokulu, Mimar Sinan Anadolu Lisesi,Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu ve Nuh Çimento İlköğretim Okulu öğrencileri kabul edilerek Başkanlık/Vergi Daireleri tanıtıldı, temel vergisel işlemler hakkında genel bilgi verildi, verginin öneminden bahsedildi ve Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından gönderilen kurşun kalem ve silgi seti hediye olarak öğrencilere verildi.

Vergi Haftası kapsamında Acısu Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından Kılıçaslan İlkokulu, Tepecik Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından Akçakoca ilkokulu, Alemdar Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu ziyaret edilerek öğrencilere vergi konusunda bilgilendirici konuşmalar yapıldı ve kırtasiye malzemeleri hediye olarak verildi,

28. Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Kızılay İşbirliği ve Personelimizin Gönüllü Katılımıyla Kan Bağışı Yapıldı

Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığımızı Ziyaret ederek 28. Vergi Haftasını kutladı.

Undefined